Трипільська ТЕС зупинила роботу останнього вугільного блоку

Дата публікації
Трипільська ТЕС зупинила роботу останнього вугільного блоку

На складах ТЕС залишилося лише 2 тис. тонн вугілля

На ТЕС залишився в роботі один блок

У неділю, 21 грудня, Трипільська ТЕС , що у Київській області, зупинила роботу останнього блоку, що працює на вугіллі, через його відсутність на складах ТЕС.

 "Вчора ми зупинили останній вугільний блок Трипільської ТЕС", - сказав заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелик, пише УНІАН.

За його словами, на складах ТЕС залишилося лише 2 тис. тонн вугілля, яке можна використовувати для виробництва електроенергії.

Зазначимо, що на Трипільській ТЕС залишився в роботі один блок, який працює на природному газі.

Крім того, сьогодні "Укренерго"  ввела графіки аварійних відключень електроенергії через зупинку 30 блоків на електростанціях.

Вдатися до відключень довелося через дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії, який виник внаслідок відключення за аварійними заявками 30 блоків електростанцій, з яких 19 (сім блоків "ДТЕК Дніпроенерго" і 12 блоків "Центренерго") відключені через низькі запасів вугілля, а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС.

За даними компанії, з ранку понеділка обмеження потужності були введені на рівні - 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК дала команду на застосування графіків аварійних відключень на 5,24 ГВт.

Нагадаємо, Україна потрапила до замкненого вугільного кола і може залишитись без палива.

Наступна публікація