Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Крадіжки з карток чоловік поставив на потік.

У Львові 25-річний працівник торгового залу однієї з АЗС обкрадав клієнтів. На своєму робочому місці він установив скімер – апарат для незаконного зчитування даних із магнітних стрічок банківських карток та запам’ятовував їхні пін-коди.

"Після цього, використовуючи пластикові карти лояльності мережі автозаправок та чисті пластикові картки (так званий білий пластик), за допомогою енкодера, здійснював незаконне копіювання банківських карток потерпілих. Маючи усю необхідну інформацію, зловмисник знімав у банкоматах гроші клієнтів, картки яких скопіював. Крім того, до цих карток зловмисник прив’язував свій номер мобільного телефону, тому потерпілі в більшості випадків навіть не знали, що їхній банківський рахунок спустошено", - зазначають у Департаменті кіберполіції Національної поліції.

Поліцейські провели санкціоновані обшуки в приміщенні АЗС та за місцем проживання зловмисника. Вилучили картки лояльності мережі автозаправок, сім-карти одного із мобільних операторів, мобільні телефони та гроші. Також поліцейські знайшли в квартирі чоловіка скімер, енкодер, комп’ютерну техніку, картки, які він використовував для підміни банківських карток користувачів та чорнові записи.

Нині триває досудове розслідування щодо шахрайства (ч.3 ст.190 Кримінального кодексу України). Також вирішують питання щодо відкриття ще кількох кримінальних проваджень: за ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їхнього виготовлення), ст. 231 (незаконне збирання з метою використання або використання відомостей, що становлять комерційну або банківську таємницю) та ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку).

Слідство встановляє, чи були в зловмисника спільники. Також встановлюють усіх клієнтів автозаправок, яких обікрали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції