Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний Поланскі під ЛСД сексуально домагався зірки "Тутсі" Міллет

Акторці Меллорі Міллет довелося двічі тікати від режисера.

Всесвітньо відомий режисер Роман Поланскі, якого звинуватили у розбещенні десятирічної дівчинки, знову опинився в епіцентрі скандалу.

Цього разу у сексуальних домаганнях режисера звинуватила акторка Меллорі Міллет, яка грала у стрічці "Тутсі".

За її словами, Поланскі ледь не зґвалтував артистку двічі. Вперше це сталося у лютому 1970-го. Тоді Меллорі було 29. Друзі запросили Міллет на вечерю і спитали її, чи не проти вона буде, якщо до них долучиться Роман Поланскі. У той час режисер переживав глибоку депресію, оскільки його дружину Шерон Тейт жорстоко вбили.

Жінка погодилася, обід минув добре. Подруга попередила Міллет, що Поланскі може дивно поводитися, оскільки прийняв ЛСД. Після обіду Роман запросив всіх до себе в номер випити кави, проте друзі акторки швидко пішли і вона лишилася з Поланскі наодинці, пише The Sun.

Меллорі Міллет_1
Меллорі Міллет

"Я була абсолютно твереза, а ЛСД почав на нього все більше впливати. Тоді я спробувала піти. Але він не дозволив мені, застосував силу. І спробував мене зґвалтувати", - стверджує Меллорі.

"Коли я відмовила йому, у нього був такий здивований погляд, немов він не розумів, як це жінка могла сказати йому "ні"! Йому - великому Поланскі! Він не приймав відмову. Накинувся на мене, повалив на підлогу. Хоча він і невеликого зросту, але тоді був дуже сильним. Особливо сильними були його руки, плечі. А я була тендітною, слабкою. Я виверталася як могла. Це була якась запекла боротьба. У якийсь момент мені вдалося вислизнути з-під нього. Я кинулася геть з номера. Але Поланскі погнався за мною. Я добігла до ліфта і відчайдушно тиснула на кнопку виклику. Я молила Бога, щоб ліфт швидше приїхав. І мені пощастило - я заскочила в кабіну, і двері встигли зачинитися просто перед Поланскі", - згадує Міллет.

Меллорі Міллет_2
Меллорі Міллет

Через деякий час Поланскі та Міллет знову випадково зустрілися. Тоді режисер перепросив за свій вчинок. Сталося так, що вони знову опинилися наодинці і знову Роман спробував зґвалтувати жінку.

"Не розумію як, але ми знову опинилися в приміщенні тільки вдвох. І тоді він знову схопив мене обома руками. Я була змушена тікати від нього вдруге ... Коли я розповідала про все моїм друзям, говорила, що Роман Поланскі двічі намагався мене зґвалтувати, вони дивилися на мене так, ніби питали - ти ідіотка? Як ти могла допустити залишитися з ним удвох вдруге? Тобі було мало першого "побачення"? Я не знаю, як відповісти на це. Так вийшло. Але я хочу, щоб Поланскі був покараний. Не має значення, що минуло стільки років. Я - не єдина. Були й інші жінки, дівчата..."- заявила Меллорі Міллет.

Нагадаємо, що проти Романа Поланскі, котрому нині 84 роки, позивалися чотири рази. Першою 2010-го його звинуватила у зґвалтуванні Шарлотта Льюїс. На момент вчинку режисера їй було 16 років. Слідом за нею непублічна дівчина на ім'я Робін висунула Поланскі аналогічні претензії.

Звинувачення від Саманти Геймер у зґвалтуванні її 13-річною набуло найбільш широкого розголосу.

ВідеоАрешт режисера Романа Поланскі

Поланскі провів у в'язниці 42 дні, потім його звільнили. Пізніше суддя оголосив прокуратурі, що режисеру потрібно присудити 50 років в'язниці.

ЗМІ писали, що Роман залишив США, щоб втекти від кримінального переслідування.

У червні 2017-го стало відомо, що Саманта Геймер, яку 40 років тому зґвалтував відомий режисер, давно пробачила кривднику і втомилася від судової тяганини.

Жінка вперше публічно виступила на слуханнях у своїй справі. Геймер попросила суд Лос-Анжелеса "змилуватися над нею і її родиною" і покласти цій історії край. Втім, її прохання не означає автоматичного закриття справи – останнє слово залишається за суддею.

Наразі Роман Поланскі живе у Парижі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції