Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мін'юсті назвали суму, яку стягнули з неплатників аліментів у січні

Із безвідповідальних батьків стягнули майже 331 млн грн.

В Україні у першому місяці 2020 року з неплатників аліментів стягнули 330,9 мільйонів гривень заборгованості на користь дітей. Що на 47 млн грн більше, аніж за аналогічний період минулого року.

Такі дані наводять у пресслужбі Міністерства юстиції України.

"До речі, це на 47 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2019 року", - сказав заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

Загалом протягом першого місяця 2020 року державні виконавці стягнули з боржників 672 млн грн. Крім того, на користь бюджету було стягнуто 92,7 млн грн.

Окремо, заступник міністра уточнив, що в січні 2020 року державні виконавці стягнули з роботодавців  35, 7 млн грн, які заборгували своїм працівникам. Ці гроші повернули 1 595 українцям.

Раніше повідомлялося, що близько 120 тис. особам обмежили виїзд за межі України через несплату аліментів

Відео Лаявся, плювався і кидався речами: у аеропорту Борисполя затримали чоловіка, що заборгував аліменти

Він з молодою жінкою планував сісти на літак до Дубая. Прикордонники не пропустили пару, бо суд заборонив цьому чоловікові залишати межі країни до погашення заборгованості із аліментів. Обурений подорожувальник вимагав відшкодування дорогих квитків, погрожував прикордонникам, кидався речами.  

Лаявся, плювався і кидався речами: у аеропорту Борисполя затримали чоловіка, що заборгував аліменти

Нагадаємо, Міністерство юстиції України оприлюднило реєстр боржників. Станом на грудень 2019 року у переліку громадян України, які в той чи інший спосіб порушили свої фінансові зобов’язання, нараховувалося більше 1,7 млн прізвищ. Найпоширенішими причинами потрапляння до списку вказані невиконання рішень суду, несплата адміністративних штрафів, заборгованості з комунальних послуг, несплата аліментів, вчасно не погашений банківський кредит. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції