Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінекономіки повідомили хороші новини для українських фрілансерів

Фрілансерам стало легше отримувати гонорари за кордоном.

Національний банк України скасував договори та акти при експорті послуг фрілансерів, програмістів, стокерів і копірайтерів.

Про це у своєму Twitter повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

"Це чудовий приклад підприємницької ініціативи, підхопленою МЕРТ та імплементованою НБУ. Team work в дії", - зазначив глава відомства.

Абромавичус заявив, що метою цієї ініціативи було максимально полегшити роботу українських фрілансерів на зарубіжних ринках і прискорити їм отримання гонорару. "Ми скоротили непотрібну бюрократію. Все, що тепер потрібно пред'явити - це рахунок-фактуру або публічну оферту. Замовник не повинен фізично підписувати документи. Оплата інвойсу підтверджує прийняття умов замовлення і цього досить для нас", - уточнив міністр, додавши, що банки будуть самі вирішувати - потрібен їм український переклад документації чи ні.

"При подачі документів у банк усі копії мають бути підписані тільки від руки. Не потрібно їх додатково завіряти", - повідомив він.

За оцінками Абромавичуса, розмір українського ринку фріланса становить $ 350 млн, що робить його найбільшим у Східній Європі.

Нагадаємо, Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації "Омега Банку".

Залиште свій коментар

Вибір редакції