У Мінфіні пояснили, чому МВФ відклав засідання щодо України

Дата публікації
Перегляди
7268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мінфіні пояснили, чому МВФ відклав засідання щодо України

Фото: Reuters

Розгляд питання перенесений на короткий строк.

Питання про завершення третього перегляду Програми МВФ розширеного фінансування для України перенесене на короткий термін. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

"Перенесення термінів проведення засідання викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення українських підприємств на непідконтрольних Уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв'язку з визнанням російською стороною документів, виданих на цих територіях", - йдеться у повідомленні міністерства.

Міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що це уточнення важливе як для України, так і для МВФ. Дату розгляду поки не призначено.

Нагадаємо, з порядку денного ради директорів МВФ на 20 березня зник запланований раніше розгляд Програми розширеного фінансування для України. Президент України Петро Порошенко повідомляв, що до кінця березня Україна має шанси отримати від свого найбільшого кредитора – Міжнародного валютного фонду – черговий транш кредиту на 1 млрд доларів. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація