У РФ подовжили арешт президентської фабрики Roshen в Липецьку

За рішенням суду також подовжено і термін розслідування кримінальної справи щодо фабрики

Арешт на майно кондитерської фабрики Roshen в російському місті Липецьк подовжили до літа. Відповідне рішення виніс Басманний суд у справі неправомірних відшкодувань з бюджету РФ на додану вартість. Про це пише "ТАСС" з посиланням на повідомлення джерел, близьких до ситуації.

Зазначається, що рішення про арешт допускає використання майна, втім забороняє укладати із ним будь-які угоди. Зокрема, під арешт потрапили 14 об'єктів нерухомості: чотири цеха, приміщення підсобного корпусу та сім земельних ділянок, загальною площею 700 тис. кв. м. Окрім того, суд арештував також і склад із готовою продукцією.

"Басманний суд за клопотанням слідчого продовжив термін забезпечувального арешту на майно фабрики до 13 червня. До цієї ж дати подовжено і термін попереднього розслідування у кримінальній справі", - зазначили виданню джерела.

Нагадаємо, що податкова інспекція Росії вимагає від фабрики Roshen  сплати податку, пені, штрафу і відсотків в загальній сумі 374,420 млн рублів. У відповідь фабрика звернулася до арбітражного суду з позовом про визнання незаконним рішення податкового органу та попросила суд прийняти забезпечувальні заходи.

Загальна вартість кондитерської фабрики президента в Липецьку оцінюється у 200 млн дол. Втім покупця підприємства досі немає. Саме ж виробництво на липецькій фабриці за 2015 рік впало в чотири рази.

При цьому, вінницька фабрика Roshen минулого року збільшила чистий прибуток на 9% – до 51,78 млн грн. Нерозподілений прибуток вінницького підприємства до кінця року становив 673 млн грн, порівняно з 621,236 млн грн у 2014 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: