Євросоюз виділив грант на 700 тисяч євро.

У Жмеринці на Вінничині в школах та дитячих садках за грантові кошти з Європи активно перекривають дахи, утепляють фасади, міняють вікна та двері.

Місто отримало від Євросоюзу 700 тисяч євро на енергозбереження. Ще 200 тисяч обіцяє виділити місцева влада. Цих грошей має вистачити на ремонт двох шкіл та двох садочків. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

"Жмеринка надала найкращу заявку. Тому ви вирішили дати гроші – понад 700 тисяч євро", - говорить представник ЄС Ян Ваандерс.

"Система повітря (в дитсадку) працює у два режими - денний і нічний. Плюс ми виставляємо вологість повітря. Вологість повітря відповідає санітарним нормам. Такого у нас у житті не було. І ми від цього дуже страждали: як би ми не провітрювали наш заклад, але все одно залишалося важке повітря. А сьогодні ми можемо тішитися, бо наші діти дихають чистим повітрям", - каже керівник дошкільного навчального закладу м. Жмеринка Наталія Худолій.

Ремонти ще тривають, а чиновники вже порахували, скільки на цьому заощадять. І вже мізкують над написанням нового проекту, аби за кошти ЄС оновити ще чотири школи та шість дитсадків.

Залиште свій коментар