Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна готує новий позов до СОТ проти Росії

Уряд підтримав позицію Мінекономрозвитку.

Україна ініціює розгляд у рамках СОТ щодо обмежень імпорту і транзиту з боку Росії.

Як пише УНІАН, відповідні повноваження щодо початку розглядів було надано Міністерству економічного розвитку і торгівлі на засіданні уряду.

"Просимо доручити Мінекономрозвитку підготувати та надіслати вимогу про створення групи експертів у справі "Російська Федерація – заходи щодо імпорту рухомих складів, стрілочних переводів та іншого залізничного обладнання". Підготувати та надіслати запит про початок консультацій про обмеження транзитних перевезень територією України. Ініціювати розгляд справи щодо імпорту окремих видів продуктів харчування походженням із України. Доручити Мінекономрозвитку спільно з МЗС, Мінфіном і Мін'юстом подати за невідкладною процедурою проект постанови про захист економічних інтересів із використанням механізмів СОТ", - повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Відповідне протокольне рішення було прийнято.

Нагадаємо, Росія в односторонньому порядку обмежила транзит і імпорт товарів із України, що призвело до значних збитків. Своєю чергою, РФ також підняла питання про введений Україною заборону на транзитні перевезення вантажів російськими вантажівками по території країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції