Євросоюз суттєво збільшив допомогу для постраждалих від війни українців

Додатково на їхні потреби виділяється 20 мільйонів євро.

Європейський Союз збільшує гуманітарну допомогу Україні та додатково виділяє 20 млн євро постраждалим від війни на Донбасі українцям.

Про це йдеться в офіційному повідомили у Європейській комісії, передає УНІАН.

Оголошення про пакет гуманітарної допомоги в розмірі 20 млн євро зроблено у зв'язку з візитом до України комісара Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління кризами Христоса Стіліанідеса, який перебуватиме 16-18 березня в Україні.

"ЄС залишається прихильним як ніколи раніше підтримувати український народ. Україна повинна і надалі займати високе місце у нашому порядку денному. Сьогодні ми оголошуємо про нову підтримку для допомоги постраждалим від конфлікту на сході України людям. Ця підтримка посилить наші поточні програми з надання допомоги, охоплюючи найбільш вразливих людей одночасно у контрольованих урядом Україні районах та у неконтрольованих районах. Незважаючи на зменшення порушень режиму припинення вогню, вплив насилля на цивільне населення зберігає гуманітарну стурбованість. Вкрай важливо, щоби гуманітарна допомога дійшла до усіх вразливих груп населення, які постраждали від конфлікту швидко, безпечно та неупереджено", - наголосив єврокомісар Стіліанідес. 

Куди тікають українці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: