Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські провайдери підвищили абонплати для розвитку українського телебачення

Із 1 січня ретранслятори телесигналу мають платити його виробникам.

Із нового року українські провайдери підвищили абонплату за свої послуги. Учасники ринку кажуть – гроші підуть на розвиток українського телебачення. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Із 1 січня набрали чинності нові правила, тож тепер ретранслятори телесигналу мають платити його виробникам. Так, приміром, із 1-го січня, один із найбільших провайдерів України "Тріолан" підвищив ціну з 15 до 50 гривень на місяць. Ці гроші підуть на розвиток і виробництво нового телепродукту. Відповідно, в мережі провайдера з’являться і нові українські телеканали.

Завдяки підвищенню ціни абоненти вже дивляться гумористичний "Квартал ТВ", серіальний телеканал "Болт", а також телеканали, що показують якісні фільми "Стар Сінема" та "Стар Фемілі".

"Для розвитку контенту завжди необхідні засоби. Український контент знаходиться на стадії стрімкого розвитку. Ми слідкуємо за тим, щоб ціни були не захмарними для глядача. І компенсуємо це якісним контентом. Для виробництва якісного продукту необхідні інвестування. В зв’язку з цим провайдери почали платити за основні українські телеканали. І це змусило їх підвищити абонплату. Всі кошти, які йдуть від провайдерів, вони йдуть у виробництво власного контенту", - розповів директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення групи компаній "1+1 Медіа" Андрій Мальчевський.

Нагадаємо, 13 жовтня 2017 року в Україні вступив в дію закон про мовні квоти на телебаченні. Усі загальнодержавні канали зобов`язані 75% матеріалів з 7:00 до 18:00 та з 18:00 до 22:00 надавати українською мовою. Квоти на місцевих каналах складають 60%. Якщо мовлення поширюється на декілька областей, канал прирівнюється до загальнодержавного. Загальний об`єм для телекомпаній, мовлення яких ведеться мовами корінних народів України, на державній та рідній мові повинен складати 75% ефіру, не менше 30% з яких українські. Йдеться переважно про інформаційно-аналітичні та розважальні програми. 

ВідеоУкраїнські провайдери підвищують абонплати для розвитку українського телебачення

Із першого січня набрали чинності нові правила, тож тепер ретранслятори телесигналу мають платити його виробникам. Так, приміром, із 1-го січня, один із найбільших провайдерів України "Тріолан", підвищив ціну з 15 до 50 гривень на місяць. Ці гроші підуть на розвиток і виробництво нового телепродукту.

Українські провайдери підвищують абонплати для розвитку українського телебачення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції