Уряд спростить життя тим, хто відкриває бізнес

Дата публікації
Перегляди
2767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уряд спростить життя тим, хто відкриває бізнес

Янукович доручив Азарову полегшити життя тим, хто починає бізнес

Згідно програми економічних реформ Януковича, до кінця березня процедура відкриття підприємства має бути спрощена.

Президент Віктор Янукович доручив уряду до кінця цього місяця спростити процедуру відкриття бізнесу, зокрема, прийнявши відповідні нормативно-правові акти.

Дане доручення передбачене Національним планом дій на 2012 рік зі впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 рр., затвердженим указом президента від 12 березня 2012 року.

Для цього передбачається внести на розгляд Верховної ради законопроект про введення принципу здійснення діяльності суб'єктами приватного права без печаток.

Крім того, в березні-квітні 2012 року передбачається завершити впровадження єдиної системи електронної реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців. Зокрема, Мін'юст і Укрдержреєстр до кінця березня повинні забезпечити розміщення інформації єдиного реєстру на офіційному сайті Державної реєстраційної служби.

Також Янукович доручив внести на розгляд Верховної ради законопроект про скасування вимог щодо необхідності обов'язкового надання паперових витягів, виписок із єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація