В Україні несподівано впало промислове виробництво

Показники за червень нижчі, ніж було цього місяця рік тому.

В Україні спостерігається падіння промислового виробництва. У червні цього року воно виявилося на 3,4% меншим, ніж торік, повідомляє Державна служба статистики.

Мінусові показники зафіксовані вперше в цьому році. Їм передували чотири місяці промислового зростання відповідно до аналогічних часових періодів 2015 року.

Червневі показники впали на 2,1% порівняно з цифрами травня. Але зіпсувати загальну тенденцію не змогли. Загалом протягом першого півріччя 2016 р. зафіксовано зростання промислового виробництва на рівні 2%.

Наведені дані не враховують тимчасово окуповані території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також райони Донецької і Луганської областей, де проводиться АТО.

Напередодні Держстат назвав регіони-лідери по торгівлі в Україні. На першому місці опинився Київ.

Які наслідки понесе за собою здорожчання електроенергії для промисловості

Від повної зупинки до суттєвих скорочень і боротьби за виживання. Так, принаймні запевняють керівники найбільших українських підприємств. Вони кажуть, що світло їм продають дорожче, ніж на експорт. А такою дорогою електрика виходить через скандальну формулу "Ротердам плюс", яка робить вугілля для теплових ТЕЦ занадто коштовним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: