Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні розпочалася монетизація субсидій

Заяви потрібно було подати до 1 вересня.

В Україні розпочалася монетизація субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за минулий опалювальний сезон. Живі гроші – до 700 грн – отримають лише ті, хто звернувся із відповідною заявою до 1 вересня. Право на монетизацію мають лише власники житла з індивідуальним опаленням – газом чи електроенергією.

"Як ми й обіцяли, уряд почав монетизацію субсидій для ощадливих. У середньому кожен громадянин, який зекономив газ узимку, отримає близько 700 грн. Виплати почали вже отримувати мешканці Київщини та Хмельниччини", - написав у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Заяви на монетизацію газових субсидій написали близько 1,127 млн українців. Ще майже 21 тисяча людей - за зекономлену електрику, яка використовувалася для опалення помешкання.

"Усі, хто написав заяви до 1 вересня, отримають гроші на початку опалювального періоду", - уточнив Гройсман.

Нагадаємо, під монетизацію підпадають зекономлені 150 кіловат електроенергії для опалення або 100 кубометрів газу. Це вже вдруге держава частково монетизує субсидії. Пілотний проект був торік.

ВідеоЧому безробітні українці бояться залишитися без субсидії

Безробітних українців, що стоять на обліку у центрах зайнятості, наполохала новина, що їх навмисно позбавлятимуть субсидій. Інтернет-сайти поширюють інформацію, що їх навмисно зніматимуть з обліку. Людям нібито пропонують всілякі непідходящі вакансії. А за новими правилами якщо людина довго не бажає працевлаштовуватись, не матиме права отримувати субсидію. Сніданок вирішив перевірити, чи дійсно це так.

Чому безробітні українці бояться залишитися без субсидії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції