В Україні створять нового оператора газотранспортної системи

Рішення про утворення нової компанії мають ухвалити наприкінці листопада.

У рамках реорганізації "Нафтогазу України" Кабмін до кінця листопада ухвалить рішення про створення нового оператора газотранспортної компанії – ПАТ "Магістральні газопроводи України".

"В рамках робочої групи ми переглянули план реструктуризації НАК "Нафтогаз": уточнили деякі пункти плану, актуалізували завдання, оскільки терміни виконання деяких завдань давно минули. Ми маємо якнайшвидше прийняти всі ці документи. Реформа "Нафтогазу" – це зобов'язання, яке Україна взяла на себе в рамках Третього енергетичного пакету (ЄС), і ми повинні його виконувати. Думаю, що протягом місяця уряд ухвалить і актуалізований план реструктуризації НАК "Нафтогазу", і документи, необхідні для утворення ПАТ "Магістральні газопроводи України",– сказав віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон, якого цитує прес-служба Кабміну.

Нагадаємо, французький енергетичний гігант Engie (колишній GDF Suez) оголосив, що розпочинає бізнес в Україні. Компанія уже уклала угоду з "Укртрансгазом" щодо транспортування та зберігання газу в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: