Вілкулу подарували 25 мільйонів гривень

Подарунок він отримав від дружини.

Народний депутат Олександр Вілкул від "Опозиційного блоку" задекларував отримання подарунка розміром 25 мільйонів, та отримання доходу розміром понад 52 мільйони гривень.

Про це йдеться у змінах до майнового стану, які Вілкул вніс 19 листопада до системи електронних декларацій, повідомляє Українська правда.

Зазначається, що подарунок та дохід Вілкул отримав від своєї дружини Олени.

Так, подарунок становив 25 мільйонів 848 тисяч 668 гривень. Згідно із документом, Вілкул також отримав від дружини перерахування коштів за договором №1934 від 11.07.2016 р. в розмірі 52 мільйони 455 тисяч 350 гривень.

Прес-секретар Вілкула Сергій Мілютін пояснив виданню, що дружина перерахувала кошти, які були задекларовані на ній, це ті самі гроші, які були на рахунках дружини у 2015 році і які були вказані у декларації за той рік. Договір було укладено між Олександром Вілкулом і його дружиною.

"Зазначу, що з цих грошей заплачені податок на прибуток, виплати в усі соціальні фонди", - сказав Мілютін.

Він також додав, що рух коштів відбувся всередині родини і жодних грошей ззовні не надходило.

Видання зауважує, що на різних рахунках дружини Вілкула за 2015 рік були вказані понад 3 мільйони доларів, трохи більше 190 тисяч гривень. Крім того, дружина Вілкула задекларувала готівкою 1 мільйон 800 тисяч євро і 1 мільйон 200 тисяч доларів.

У декларації йдеться, що місцем роботи дружини Вілкула є ПАТ "Північний Гірничо-Збагачувальний Комбінат", який належить Метінвесту (власники - Рінат Ахметов і Вадим Новинський).

Нагадаємо, раніше до НАБУ звернулися з проханням перевірити 133 мільйони гривень готівки, які задекларував народний депутат Руслан Демчак.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: