Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вінницяобленерго" продали Григоришину задешево

Компанію продали лише на 5 млн дорожче від стартової ціни.

ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (ЛЕО) Костянтина Григоришина купило у приватизаційного конкурсі за 176 млн 200 тис. грн 50% держпакету акцій ПАТ "Вінницяобленерго", повідомили у Фонді державного майна.

Конкурентом компанії-переможця торгів була лише компанія VS Energy International Ukraine. Ще одного кандидата - ПАТ "Львівобленего" не допустили до торгів.

Початкова вартість державного пакету акцій "Вінницяобленерго" складала 167 млн. 650 тис. грн.

Нагадаємо, 3 лютого засідання конкурсної комісії з продажу 50% акцій "Вінницяобленерго", на якому під час аукціонних торгів мали визначити покупця цього пакету, не відбулося через відсутність кворуму, конкурс було перенесено на 13 лютого п.р.

До участі у конкурсі з продажу 50% "Вінницяобленерго" ФДМУ спочатку були допущені три компанії - ПАТ "Львівобленерго", ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна".

Проте пізніше Фонд держмайна переглянув своє попереднє рішення і відмовився допустити до участі в приватизаційному конкурсі з продажу 50% акцій ПАТ "Вінницяобленерго" одного з раніше допущених учасників – ПАТ "Львівобленерго".

Представники "Львівобленерго" вже заявили, що компанія має намір звернутися до суду з вимогою визнати результати сьогоднішнього конкурсу недійсними.

ПАТ "АК Вінницяобленерго" є домінуючою енергорозподільною компанією у Вінницькій області, 75% акцій якої належать державі, 23,86% – у власності юридичних осіб і 1,14% – фізичних осіб.

ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" входить до групи Energy Standart, яку контролює бізнесмен Костянтин Григоришин.

Варто зазначити, що раніше представники недопущеного до торгів "Львівобленерго" заявляли, що готові були купити компанію на 50 млн грн дорожче від стартової ціни.

Також в понеділок, 13 лютого, Фонд державного майна України (ФДМУ) визнав ТОВ "Енергетична Україна ТВ" переможцем приватизаційного конкурсу з продажу 50% держпакета акцій ПАТ "Закарпаттяобленерго".

Відео Вінницяобленерго зі скандалом перейшло у приватну власність

Залиште свій коментар

Вибір редакції