Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З неплатників аліментів стягнуто понад 7,6 мільярдів гривень

З неплатників аліментів стягнуто понад 7,6 мільярдів гривень

Гроші стягнуто на користь майже 1 млн дітей.

Від початку ініціативи #ЧужіхДітейНеБуває з неплатників аліментів стягнуто понад 7,6 млрд грн. боргів зі сплати аліментів.

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Гроші стягнуто на користь майже 1 млн дітей.

За словами Петренка, 40 тис. боржників відпрацювали на суспільно корисних роботах: підмітали вулиці, прибирали кладовища і за рахунок цього погашали заборгованість перед дітьми.

Крім того, для 28 тис. боржників діють заборони на виїзд з України, керування автомобілем, користування зброєю та полювання. Майже 60 тис. неплатників змушені були заплатити штраф у розмірі від 20 до 50 відсотків від суми боргу.

Нагадаємо, парламент посилив відповідальність за несплату аліментів. В країні нараховують 12 тис. осіб, які заборгували кошти зі сплати аліментів. Боржникам нараховують пеню 20%, якщо заборгували за рік, 30 % - за два роки несплати. Тим, хто не платив аліменти три роки, доведеться віддати на половину більше або піти на громадські роботи чи навіть за ґрати.

Відео У Бразилії суд зобов'язав двох братів-близнюків платити аліменти на дитину

Близнюки вдвох платитимуть за утримання дитини, бо відмовилися зізнатися, хто з них її батько. Чоловіки намагалися надурити суд, до якого звернулася мати дівчинки. Із нею та ще з багатьма жінками брати зустрічалися по черзі - видавали себе один за одного. ДНК-тест на батьківство не зміг засвідчити, хто саме з ідентичних близнюків є батьком. Тож суддя вирішив - платити аліменти має кожен.

У Бразилії суд зобов'язав двох братів-близнюків платити аліменти на дитину

Залиште свій коментар

Вибір редакції