Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джон Леннон воскрес на київських театральних підмостках

Назву вистави "Уявіть собі ..." почерпнули із пісні "Imagine", в якій всі думки Леннона про те, як повинен бути влаштований світ.

16 березня київський театр "Дивні люди" показав виставу "Уявіть собі ...", присвячену великому музиканту Джону Леннону. Ця вистава - не ода Леннону, не зітхання фанатів, а свідчення того, що така культова особистість минулого століття і в сучасному світі не втратила своєї значимості.

Під хіти ліверпульської четвірки, а також з сольної творчості Леннона, у виконанні групи "Альбіон", на сцені йшлося про ключові моменти з життя музиканта, який увійшов в історію також як один із найбільших борців за мир.

Трійко "бітломанів" - Артем Новіков, Юрій Громов та Сергій Куда - з почуттям гумору показали своє бачення популярності Леннона, знайшовши місце у виставі для власних пережитих моментів з життя, згадати які їх наштовхнула багата біографія великого "бітла".

"Уяви собі ..." - це привід замислитися над власним життям і уявити, як воно могло змінитися, якби в ньому була хоч частка тієї сміливості, принциповості та авантюризму, якими Леннон зумів заразити ціле покоління.

Артисти легко і без пафосу пояснюють, чому Леннон на 5 років зник з поля зору і випікав хліб, чому його необачна фраза про те, що Beatles популярніші за Ісуса Христа, наробила стільки шуму в Америці, а не Британії; чому Леннон поїхав до США на півроку, а залишився на все життя; чому Джон змінив друге ім'я на Оно; і врешті - чому музикант повернув Королеві Британії Орден Британської імперії.

"Леннон прожив всього 40 років, але його життя - яскравий приклад того, як потрібно йти до своєї мети незважаючи ні на що", - стверджує ідейний натхненник вистави Артем Новіков.

"Дивні люди"
Євген Малолєтка/ТСН.ua
«Уяви собі ...» - це привід замислитися над власним життям

За словами акторів, які також є режисерами і сценаристами, театр "Дивні люди" важко вписати в якесь існуюче уявлення про театр:

"Найбільшим успіхом для нас може стати тільки те, що після вистави молодь, яка була у залі, зможе по-іншому поглянути на своє життя і не стане проводити його за графіком "похід на роботу, посиденьки на прокуреній кухні", а знайде яким чином себе виразити і зробити щось важливе й цінне в своєму житті ".

Прості декорації, відсутність постійного залу для вистав, розмовний жанр - все це робить театр "Дивні люди" і справді дивним, але від цього не менш професійним. І повний зал на виставі "Уявіть собі" став тому підтвердженням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції