Найвідоміші японські барабанщики Yamato вчили киян "ритму хоробрості"

Дата публікації
Перегляди
1674
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найвідоміші японські барабанщики Yamato вчили киян "ритму хоробрості"

Yamato виступили в Києві

Всі виступи світового туру YAMATO присвячують жертвам землетрусу і цунамі в Японії навесні 2011 року.

31 березня у Києві вдруге виступили найвідоміші японські барабанщики Yamato з новим шоу Gamushara.

Дивіться фото: Феєричний виступ японських барабанщиків Yamato у Києві

У перекладі з японської назва шоу означає "бути повністю поглиненим досягненням конкретної мети, не дивлячись ні на що". А в перекладі з англійської "The Beat of Courage" - "ритм хоробрості".

Унікальний колектив з тріумфом виступав в десятках країн Європи, Азії, Північної та Південної Америк, брав перші призи на всесвітніх музичних World Music-форумах.

За десять років існування ансамбль Yamato вже почули понад мільйон осіб: музиканти дали близько понад півтори тисячі уявлень по всьому світу - від Сінгапуру до Єрусалиму - і грають з часом все більш віртуозно і натхненно.

Київські глядачі сприймали "YAMATO SHOW" палко і з вдячністю проводжали музикантів зі сцени. А ті в свою чергу залюбки жартували із публікою і викладались наповну. Барабанщиків задарували квітами, а діти, котрі сиділи в залі під кінець шоу повибігали під сцену і радо вітали музикантів.

"Шоу Yamato - видовищне, барвисте і енергійне. Наш звук і ритм немов стукіт серця ... Це шоу робимо не лише ми, а й вся публіка в залі. Наш звук - це звук ваших сердець", - коментує успіх ансамблю керівник шоу Маса Огава.

Yamato показали киянам нове шоу

Yamato показали киянам нове шоу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1674
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація