Тимошенко відпустять лікуватися за кордон, щоб не впустити назад - експерт

Дата публікації
Перегляди
2436
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко відпустять лікуватися за кордон, щоб не впустити назад - експерт

Тимошенко випустять за кордон, щоб не пустити назад / Фото: AFP

Питанням відправки екс-прем'єра на лікування за кордон може зайнятися Петро Порошенко.

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко можуть відпустити на лікування за кордон. При цьому її навряд чи пустять назад в Україну, принаймні до осінніх виборів до Верховної ради.

Про це "Главреду" сказав політолог, глава служби "Український барометр" Віктор Небоженко, коментуючи рішення генпрокурора Віктора Пшонки дозволити лікування Тимошенко за межами Качанівської колонії, а також чутки про те що її можуть відправити на лікування в Німеччину.

"Тимошенко можуть відправити за кордон нібито на лікування. Зараз це стає дійсно реальним. З одного боку, це дозволяє зняти з України звинувачення в утиску лідера опозиції. З іншого боку, розв'язати конфлікт, який зараз виник", - упевнений експерт.

При цьому він звернув особливу увагу на те, що "дуже важливо, хто буде здійснювати цю процедуру".

"Якщо цим займатиметься Генпрокуратура, то з цього нічого не вийде. Так як вони не гнучкі і обережні. Необхідно щоб цим питанням займався хтось з дипломатів, так як доведеться вирішувати цілий клубок процедурних та технологічних проблем", - зазначив Небоженко.

Він також вважає, що цим питанням міг би зайнятися міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, але "зараз він не користується великою повагою на Заході".

У зв'язку з цим Небоженко висловив думку, що питанням відправки Тимошенко на лікування за кордон міг би зайнятися міністр економіки Петро Порошенко, який здійснює візити на Захід.

"У разі виїзду Юлії Тимошенко на лікування за кордон, я не думаю, що влада пустить її назад. Тимошенко буде висловлювати своє бажання повернутися в Україну, але до виборів, щоб не допустити її участі у виборчій кампанії, влада буде робити все щоб вона лікувалася , лікувалася, лікувалася ... ", - резюмував експерт.

У той же час, з власних джерел "Главреду" стало відомо, що сьогодні, 2 квітня, Петро Порошенко вилетів до Стокгольма для зустрічі з главою МЗС Швеції Карлом Більдтом. За даними видання, однією з ключових тем зустрічі буде подальша доля Тимошенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2436
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація