День тиші: гороскоп на 1 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День не підходить для активних дій – ліпше провести його в тиші і спокої. Далеко від шуму і метушні можна буде знайти відповідь на запитання, яке довгий час здавалося нерозв'язним. Велика ймовірність появи людей з минулого, які давно зникли з поля зору. Також не варто нікому нічого давати – навіть для подарунків краще почекати іншого часу.

Овен

Удача буде супроводжувати у всіх галузях. У професійних справах все вдаватиметься легко і без напруженості. Конфлікти в особистому житті малоймовірні, а ті, що виникнуть, швидко розвіються як дим. Від занять екстремальними видами спорту у цей час краще відмовитися.

Телець

Енергії дня можуть підштовхувати до сварок з оточенням, що може негативно позначитися на стосунках з ним, але тільки від вас буде залежати, чи давати хід таким настроям чи ні. Успішними обіцяють бути фінансові справи – укладання угод і підписання договорів.

Близнюки

Впоравшись з робочими питаннями, які вирішаться на диво легко і просто, обов'язково приділіть час сім'ї – близькі люди можуть віддалитися, образившись на вашу до них неувагу. День ідеально підходить для занять спортом і догляду за зовнішністю.

Рак

Проявивши себе з кращого боку перед начальством, можна отримати пропозицію, від якої краще не відмовлятися – нова посада або надбавка до заробітної плати ще нікому не завадили. Не варто позичати і брати гроші в борг.

Лев

Справи – за можливістю – краще відкласти на інший день, а цей – присвятити відпочинку. Поповнити виснажені запаси енергії можна як від природи, так і від творів мистецтва – на прогулянку або до музею потрібно вирушати за будь-якої погоди.

Діва

Відповісти на всі важливі запитання допоможе не логіка, а інтуїція, вона в цей день сильна, як ніколи. Прийшов час позбавлятися від шкідливих звичок – енергії дня подбають про те, щоб відмова від них була максимально безболісною.

Терези

День – у всякому разі, у професійному плані – мине успішно тільки за наявності ретельного і детального плану: не полінуйтеся і складіть його з ранку. Також вдалими будуть фінансові справи – можливе повернення давнього боргу.

Скорпіон

Успіх буде супроводжувати в усіх життєвих галузях, тому можна сміливо братися за вирішення будь-яких завдань – як професійних, так і особистих. Гарний час для налагодження стосунків із людьми, з якими ви посварилися через нісенітниці.

Стрілець

На диво спокійний і сприятливий день, який – чим би ви не займалися – потрібно провести з максимальним задоволенням. Варто також дослухатися до порад, які буде давати вам оточення – в них буде зерно істини.

Козеріг

Успіхи цього дня будуть зосереджені переважно на роботі – можна буде презентувати себе перед начальством з кращого боку. Велика ймовірність застуди, варто поберегтися: тепліше одягатися і уникати протягів.

Водолій

Хороший день для початку реалізації проєкту, який у перспективі обіцяє вам гроші і славу – скористайтесь сприятливими обставинами і починайте діяти. Сон, який ви побачите, цілком може виявитися віщим.

Риби

Всі важливі справи вам вдасться здійснити, не напружуючись – все складеться саме по собі. Зверніть увагу на знаки, які будуть надсилати вам вищі сили, – все, що станеться з вами в цей час, буде мати свій сенс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції