До Землі наближається небезпечний астероїд - NASA

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Землі наближається небезпечний астероїд - NASA

pixabay.com

У найближчі два дні до планети наблизиться астероїд 2020 WU5.

Вже на цьому тижні небесне тіло, яке науковці відкрили у листопаді 2020 року, пролетить на відстані приблизно 8 млн кілометрів.

Траєкторію його орбіти оприлюднили на офіційному сайті Лабораторії реактивного руху NASA.

За офіційними даними, астероїд належить до групи "аполонів", тобто навколоземних об'єктів. Це означає, що його орбіти зможуть перетинати земну із зовнішнього боку. Як стверджують астрономи, діаметр астероїда складає від 0,5 до 1,1 кілометра.

NASA

Виходячи з розрахунків NASA, астероїд наблизиться до нашої планети на відстань в приблизно вісім мільйонів кілометрів, а в максимальному наближенні небесне тіло пролетить до Землі в ніч на 14 січня:

"Побачити астероїд можна буде в телескопи з діаметром об'єктива від 200 мм. Незважаючи на те, що астероїд пройде досить далеко від Землі - за різними оцінками, від 8,1 до 7,5 млн  кілометрів - він віднесений до потенційно небезпечних", - сказано в повідомленні організації.

Нагадаємо, що науковці показали найбільший каньйон у Сонячній системі. Тріщина в скелі Марса майже в 10 разів довша за Гранд-Каньйон на Землі і в три рази глибша, що робить її найбільшим каньйоном в Сонячній системі.

Наступна публікація