Facebook готується скасувати лічильники "лайків" під публікаціями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони будуть доступні лише авторам дописів.

Соціальна мережа Facebook планує впровадження функції приховування лічильників "лайків" і реакцій на публікації. Про це повідомляє Медуза з посиланням на TechCrunch.

Ця тема почала жваво обговорюватися після того, як фахівець Джейн Манчун Вонг виявила відповідний програмний код в Android-додатку для Facebook. Дослідниця припустила, що алгоритми приховують інформацію про кількість юзерів, які відреагували на публікацію, від інших користувачів соцмережі, але залишають її доступною для автора публікації.

"Приховування лічильника "лайків" і реакцій від будь-кого, крім творця поста, може допомогти користувачам менше турбуватися про популярність свого контенту", - припустила Вонг. На запит TechCrunch щодо такої розробки у Facebook відповіли ствердно та пояснили, що обговорюють можливість тестування функції, яка приховує лічильники.

Як повідомлялося, компанія Facebook наймала сотні сторонніх підрядників для розшифрування голосових повідомлень користувачів сервісів, що належать корпорації. Там визнали прослуховування, але запевнили, що більше так не роблять.

Відео Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Статистика свідчить, що це удвічі більше, аніж зазвичай. Почистили також 7 мільйонів дописів на кшталт образ, пропаганди насильства та тероризму. У Facebook переконують - дуже переймаються тим, щоб їхню платформу зловмисники не використовували для шкоди суспільству.  

Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Залиште свій коментар

Вибір редакції