Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск збирається розробити електролітак

Він заявив, що близько підійшов до втілення своєї ідеї.

Засновник Tesla Motors та SpaceX Ілон Маск збирається серйозно зайнятися розробкою електролітаків. Про це він розповів цього тижня на Hyperloop Pod Competition.

Як повідомляє Mashable, ідея розробити електролітак з'явилася у Маска ще в 2009 році. Востаннє він згадував про це восени. І якщо раніше здавалося, що це все лише балачки, то тепер Ілон Маск серйозно взявся за справу.

"Я почав думати про вертикальний зліт та посадку електричного літака трохи більше", - сказав він. "Мені здається, що я підібрався близько до реалізації ідеї. Я дуже хочу зробити щось з цього приводу".

Зазначимо, Hyperloop pod competition – це змагання серед студентських та нестудентських команд, які розробляють прототип транспортного засобу, що зможе продемонструвати технічну реалізацію концепції Hyperloop. Змагання проходить в 2015-2016 роках, його спонсором є SpaceX.

Нагадаємо, у січні під час виступу на інвестиційному форумі в Гонконзі Ілон Маск заявив про можливість польоту людини на Марс до 2025 року. За словами Маска, дев'яти років достатньо для підготовки польоту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції