Глава SpaceX розповів, коли відправить на Марс першу людину

За словами Маска, дев'яти років достатньо для підготовки польоту.

Глава компанії SpaceX американський бізнесмен Ілон Маск заявив про можливість польоту людини на Марс до 2025 року. Слова підприємця, як повідомляє Fox News, пролунали під час виступу на інвестиційному форумі в Гонконзі.

"Якщо говорити про перші польоти на Марс, то ми сподіваємося це зробити приблизно в 2020-2025 роках, приблизно через дев'ять років", - відповів Маск на запитання учасників форуму про першу пілотовану місію SpaceX. Бізнесмен наголосив, що дев'яти років достатньо для підготовки польоту.

Подробиці архітектури космічного корабля, призначеного для польотів на Марс, підприємець планує розкрити наприкінці вересня 2016 року в Мексиці на Міжнародній конференції з астронавтики.

Нагадаємо, 22 січня, компанія SpaceX провела випробування двигунів пілотованого корабля Crew Dragon. Двигуни планують використовувати для його м'якої посадки без парашута. Під час випробувань макет корабля підняли краном на тросах.

Пілотований корабель Crew Dragon розробляють на базі космічної вантажівки Dragon, яка вже виконала ряд успішних місій до МКС. NASA уклало з компанією SpaceX контракт на запуск пілотованих кораблів на орбіту.

Восени 2015 року SpaceX показала інтер'єр найсучаснішого космічного корабля в історії людства Dragon V2, який у 2017 році має почати доставку астронавтів на міжнародну космічну станцію. Dragon V2 є частково-багаторазовим кораблем, вміщує до 7 астронавтів у пасажирському варіанті і 4 астронавтів у вантажопасажирському. Як влаштований корабель – можна роздивитися на нашій інфографіці.

Dragon

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: