Китайський місяцехід проїхав 400 метрів супутником Землі і передав світлини, що вражають

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчені розраховують на прорив у вивченні супутника Землі.

Китайський місяцехід Yutu-2, або Jade Rabbit-2, проїхав 399,788 метра на зворотному боці Місяця, щоб провести наукові дослідження нерозвіданих територій. Про це повідомляє Центр досліджень місячних та космічних програм Національної космічної адміністрації Китаю, передає видання Хinhuanet.

І десант, і ровер зонда Chang'e-4 закінчили свою роботу на 15-й місячний день і перейшли у режим спокою на місячну ніч.

китайський марсохід
xinhuanet.com

Китайський зонд Chang'e-4, який запустили 8 грудня 2018 року, здійснив першу в історії м'яку посадку на кратер Фон Карман у басейні Південний полюс-Ейткен на зворотному боці Місяця 3 січня 2019 року.

Зонд досліджував зворотний бік Місяця, бо він має унікальні особливості, і вчені кажуть, що Chang'e-4 може надати проривні результати.

китайський марсохід 2
xinhuanet.com

Наукові завдання місії Chang'e-4 включають проведення низькочастотних радіоастрономічних спостережень, обстеження місцевості та земельних форм, пошук мінерального складу та дрібної будови поверхні Місяця та вимірювання нейтронного випромінювання та нейтральних атомів.

Yutu-2 пропрацював набагато довше, ніж розрахований його тримісячний термін експлуатації, і працював на Місяці найдовше зі всіх марсоходів.

Ровер допоміг вченим розкрити таємниці, поховані глибоко під поверхнею на зворотній стороні Місяця, збагативши розуміння людини про геологічну еволюцію на планеті.

Китай продовжить свою місячну програму розвідки, з місячним зондом Chang'e-5 вагою близько 8,2 тонни, який, як очікується, буде запущений 2020 року, щоб повернути на Землю місячні зразки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що марсохід Mars-2020 пройшов тест-драйв у лабораторії реактивного руху NASA.

Відео NASA оголосила про завершення роботи марсохода "Opportunity"

Замість запланованих трьох місяців він досліджував червону планету 15 років. Жоден з апаратів не перебував на Марсі так довго. За цей час "Opportunity" подолав 45 кілометрів. Саме завдяки йому учені з'ясували, що на Марсі колись була вода. 

NASA оголосила про завершення роботи марсохода "Opportunity"

Залиште свій коментар

Вибір редакції