Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Microsoft повідомлятиме користувачів пошти про атаки з боку влади

Юзерів повідомлятимуть, якщо з'являться відповідні підозри.

Американська корпорація Microsoft буде попереджати користувачів, якщо у неї з'являться підозри, що за зломом акаунтів на outlook.com стоїть влада тієї чи іншої країни.

Про це компанія заявила у відповіді на запит Reuters. Компанії було поставлено запитання, чому вона не надала відповідну інформацію лідерам міжнародного руху на підтримку тибетських та уйгурських меншин Китаю.

Хакерські атаки з метою злому їх поштових акаунтів почалися в 2011 році. За словами двох колишніх співробітників Microsoft, фахівці корпорації дійшли висновку, що за цією кампанією стояла китайська влада. Проте Microsoft не передав цю інформацію користувачам свого сервісу Hotmail, який тепер називається outlook.com.

У своїй заяві Microsoft зазначив, що ні компанія, ні уряд США не можуть визначити джерело хакерських атак і загрози походять не з якоїсь однієї країни.

Протягом двох років Microsoft повідомляв про можливі порушення безпеки без вказівки на джерело атаки. Зараз, згідно із заявою компанії, підхід до цієї проблеми змінився - якщо будуть підстави вважати, що хакерів спонсорує держава, користувачів про це попередять.

Зміна політики найбільшої в світі софтверної компанії відбулася після того, як про аналогічні кроки оголосили інтернет-гіганти Facebook Inc., Twitter Inc. і Yahoo Inc. Google вперше став дотримуватися цього правила в 2012 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції