SpaceX може заплатити $ 50 млн через вибух Falcon 9

Ізраїльська компанія Space Communication також може стягнути $ 205 млн з ізраїльської корпорації Aerospace Industries, яка спроектувала і побудувала Amos-6.

Ізраїльська компанія Space Communication розглядає можливість скористатися своїм правом вимагати від американської компанії SpaceX виплати $ 50 млн у зв'язку з втратою її супутника зв'язку Amos-6 унаслідок аварії ракети-носія Falcon 9, яка вибухнула на космодромі на мисі Канаверал.

Про це пише Reuters.

За його даними, Space Communication також може стягнути $ 205 млн з ізраїльської корпорації Aerospace Industries, яка спроектувала і побудувала Amos-6.

Глава компанії SpaceX Ілон Маск розповів, що вибух стався під час заливання палива. Займання виникло в кисневому баку першого ступеня. Причини інциденту поки невідомі.

Ракета-носій Falcon повинна була вивести на орбіту супутник Амос-6, який серед інших функцій повинен поліпшити доступ до Інтернету в країнах Африки, Європи та Середньої Азії. Крім того, на цьому супутнику соціальна мережа Facebook і супутниковий оператор Eutelsat орендували транспондери Ka-діапазону в рамках програми з поліпшення доступу до Інтернету в країнах Африки.

В результаті події ніхто не постраждав, адже під час таких випробувань, з техніки безпеки, нікого не повинно бути поряд. Місцева влада заспокоїла жителів, що населенню шкоди не буде.

Полум'я та стовпи диму. З'явилися фото та відео з місця вибуху ракети Falcon 9

Під час тестування на мисі Канаверал вибухнула ракета Falcon 9

Ракета вибухнула, коли її резервуар заповнювали паливом. Про це повідомив Ілон Маск – голова компанії SpaceX, що виготовляла безпілотну ракету. Раніше виробник заявляв про несправність на стартовому майданчику. Ніхто, окрім самого Falcon 9, не постраждав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: