SpaceX може заплатити $ 50 млн через вибух Falcon 9

Ізраїльська компанія Space Communication також може стягнути $ 205 млн з ізраїльської корпорації Aerospace Industries, яка спроектувала і побудувала Amos-6.

Ізраїльська компанія Space Communication розглядає можливість скористатися своїм правом вимагати від американської компанії SpaceX виплати $ 50 млн у зв'язку з втратою її супутника зв'язку Amos-6 унаслідок аварії ракети-носія Falcon 9, яка вибухнула на космодромі на мисі Канаверал.

Про це пише Reuters.

За його даними, Space Communication також може стягнути $ 205 млн з ізраїльської корпорації Aerospace Industries, яка спроектувала і побудувала Amos-6.

Глава компанії SpaceX Ілон Маск розповів, що вибух стався під час заливання палива. Займання виникло в кисневому баку першого ступеня. Причини інциденту поки невідомі.

Ракета-носій Falcon повинна була вивести на орбіту супутник Амос-6, який серед інших функцій повинен поліпшити доступ до Інтернету в країнах Африки, Європи та Середньої Азії. Крім того, на цьому супутнику соціальна мережа Facebook і супутниковий оператор Eutelsat орендували транспондери Ka-діапазону в рамках програми з поліпшення доступу до Інтернету в країнах Африки.

В результаті події ніхто не постраждав, адже під час таких випробувань, з техніки безпеки, нікого не повинно бути поряд. Місцева влада заспокоїла жителів, що населенню шкоди не буде.

Полум'я та стовпи диму. З'явилися фото та відео з місця вибуху ракети Falcon 9

ВідеоПід час тестування на мисі Канаверал вибухнула ракета Falcon 9

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: