NASA підтвердило вибух ракети під час випробувань

Будинки струсонуло за багато миль від місця подій.

NASA прокоментувало інформацію про вибух ракети-носія компанії SpaceX. За повідомленням космічного агентства, SpaceX проводили вогневі випробування ракети, що є стандартною процедурою перед запуском, і стався вибух, повідомляє Washington Times з посиланням на Associated Press.

Тестування проводилось напередодні запланованого на суботу, 3 вересня, запуску зі станції у Флориді.

Зазначається, що будівлі на багато миль навколо епіцентру вибуху струсонуло. Серія вибухів тривала кілька хвилин. Хмара темного смогу заполонила небо, спрацювали сирени.

Водночас видання TechCrunch уточнює, що цей Falcon мав вивести на орбіту супутник Амос-6, який серед інших функцій мав покращити доступ до інтернету в країнах Африки, Європи та Середньої Азії. На цьому супутнику соціальна мережа Facebook і супутниковий оператор Eutelsat орендували транспондери Ka-діапазону загальною пропускною здатністю близько 18 гігабіт в секунду терміном на 5 років, у рамках програми поліпшення доступу до інтернету в країнах Африки - сума угоди склала 95 млн доларів США.

За даними журналіста, який спеціалізується на темах космосу, постраждалих внаслідок події немає, оскільки під час таких випробувань, за технікою безпеки, нікого не має бути поруч. Також місцева влада заспокоює, що населенню шкоди не буде.

Наприкінці грудня 2015 року приватна ракета Фалькон-9, виготовлена компанією SpaceX Ілона Маска, не просто вивела на орбіту 11 супутників. А, досягши швидкості 26 тисяч кілометрів за годину, розвернулася, ввімкнула двигуни і м'яко приземлилася на власні лапи лише за 10 кілометрів від місця старту. 

У квітні поточного року засновник SpaceX Ілон Маск повідомляв, що компанія розраховує використовувати першу ступінь ракети Falcon 9 до 20 разів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: