Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перша ступінь Falcon 9 жорстко приземлилася на плавучу платформу в океані

Falcon 9 вивела на розрахункові орбіти два комунікаційних супутника.

Перша ступінь ракети-носія Falcon 9, яка стартувала з космодрому на мисі Канаверал у США, жорстко приземлилася на платформі в Атлантичному океані.

Зберегти ракету не вдалося, проте були отримані цінні дані.

У момент посадки ступінь загорілася, з'явився густий дим.

Falcon 9 вивела на розрахункові орбіти два комунікаційних супутника Eutelsat 117 West B і ABS 2A, повідомляє Space X в Twitter.

Раніше SpaceX провела вже три вдалі посадки першого ступеня Falcon 9 на морську платформу, а також одну на космодром, з якого був здійснений запуск. У компанії вважають, що повторне використання елемента ракети дозволить у майбутньому зменшити вартість комерційних запусків.

У квітні засновник SpaceX Ілон Маск повідомляв, що компанія розраховує використовувати першу ступінь ракети Falcon 9 до 20 разів.

Відео SpaceX вдалося посадити свою ракету на морську платформу

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що бізнесмен і засновник компанії SpaceX Ілон Маск порівняв запланований початок колонізації Марса з освоєнням Північної Америки англійцями.

Зазначимо, що Маск підтвердив свій намір відправити в 2018 році до Марса безпілотну місію на кораблі Dragon V2. Після цього бізнесмен планує відправляти на Червону планету апарати кожні 26 місяців. Пуски планується здійснювати на ракети-носія Falcon Heavy.

Нагадаємо, що SpaceX отримала контракт НАСА на доставку астронавтів на МКС. До 2025 року бізнесмен пообіцяв відправити першу людину на Марс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції