У Бостоні зробили першу в США пересадку пеніса

В лікарні ще один пацієнт чекає пересадки пеніса.

Томас Меннінг з Галіфаксу став першим пацієнтом у США, якому була проведена трансплантація пеніса. Пересадку провели лікарі в лікарні Massachusetts General Hospital в Бостоні.

Власний орган Меннінга, якому 64 роки, був ампутирован у зв'язку з онкологічним захворюванням. За прогнозом, нормальне сечовипускання відновиться протягом декількох тижнів. На відновлення сексуальної функції може піти від декількох тижнів до декількох місяців.

В лікарні ще один пацієнт чекає пересадки пеніса. Він постраждав від опіків, отриманих в результаті автомобільної аварії. Операція, за словами лікарів, відбудеться, як тільки з'явиться відповідний донор.

Крім того, лікарі з медичної школи Університету імені Джона Хопкінса в Балтіморі готуються провести операцію з пересадки статевого органу солдату, який отримав тяжке поранення в Афганістані.

Перша в світі успішна операція з пересадки пеніса пройшла в Південній Африці в 2014 році. Її провели хірурги університету міста Стелленбош в околицях Кейптауана. Реципієнтом був молодий чоловік 21 року, ім'я якого не називається.

У 2005 році китайські хірурги провели аналогічну операцію, але пізніше пацієнт попросив ампутувати орган, оскільки він і його дружина зіткнулися з психологічними проблемами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: