У Сонячній системі виявили першу безхвосту комету

Це відкриття може допомогти вченим зрозуміти, як з'явилася Земля.

Міжнародна група астрономів виявила першу безхвосту комету.

Про це повідомляє Science Advances.

Комета C/2014 S3 відрізняється від інших тим, що складається зі скельних порід, які перебувають поблизу Землі. Тому дослідники вважають, що це небесне тіло і планета були сформовані в одній і тій же області.

Більшість комет складаються з льоду і формуються в інших частинах Сонячної системи.

C/2014 S3 хочуть виділити в окремі клас "комети Менкс". Ця назва пов'язана з породою безхвостих кішок, що виникла на острові Мен, розташованому в Ірландському морі.

Як повідомляється, C/2014 S3 була відкрита за допомогою автоматичної системи PAN-STARRS. Це відкриття може допомогти вченим зрозуміти, як з'явилася Земля.

Нагадаємо, NASA змонтувало з радарних знімків відео комети P/2016 BA14, яка наближається до Землі. Зображення були прийняті в період з 21 по 23 березня 2016 року, коли небесне тіло знаходилося на відстані від 4,1 мільйона до 3,6 мільйона кілометрів від Землі. З отриманих радіолокаційних даних видно, що діаметр P/2016 BA14 дорівнює одному кілометру. Небесне тіло має неправильну форму і обертається навколо своєї осі з періодом 35-40 годин. Вченим вдалося розглянути особливості комети з роздільною здатністю до восьми метрів на піксель.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: