Українське всередині. Samsung оголошує всеукраїнський конкурс для розробників Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
1162
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українське всередині. Samsung оголошує всеукраїнський конкурс для розробників

Призовий фонд конкурсу – 1 млн гривень.

Компанія "Samsung Electronics Україна" оголосила про проведення масштабного конкурсу для розробників програмного забезпечення "Українське всередині". Перший брифінг ворк-шопу відбувся у Києві 14 червня.

Аналогічні брифінги також відбулися у Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі. Конкурс триватиме до 30 вересня, а оголошення переможців відбудеться 12 жовтня. Призовий фонд конкурсу становить 1 мільйон гривень. Для участі необхідно зареєструвати створені додатки на сайті www.samsung-developers.com.ua.

В рамках конкурсу розробники матимуть змогу створити спеціальні додатки для операційної систем Tizen (для смарт-годинника Samsung Gear S2), Android (для бокової грані edge-моделей смартфонів, електронного пера S Pen або із використанням функції багатовіконного режиму), а також платформи Oculus Mobile (для окулярів віртуальної реальності Gear VR).

Як повідомили у компанії, "Українське всередині" - національний конкурс, метою якого є підтримка української національної індустрії ІТ та створення унікального локального контенту. Крім того, участь у конкурсі може стати вагомим кроком до старту власного бізнесу.

"Компанія Samsung прагне задовольняти потреби споживачів, не лише пропонуючи пристрої надзвичайно високої якості. Для компанії важливо супроводжувати користувачів і надалі, після придбання", - зазначив керівник департаменту мобільних пристроїв компанії "Samsung Electronics Україна" Віталій Кузнецов.

За його словами, саме з цією метою компанія вирішила організувати конкурс серед українських розробників програмного забезпечення, адже вони добре розуміють потреби споживачів в Україні,  а також  володіють інформацією щодо розвитку технологій в світі.

"Для професіоналів це чудовий шанс зайняти гідне місце на світовому ринку програмного забезпечення для мобільних пристроїв. Зі свого боку, компанія готова матеріально заохочувати розробників, адже вважає, що така інвестиція повернеться сторицею", - наголосив Кузнецов.

Дата публікації
Перегляди
1162
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація