Учені знайшли гени цноти

У дослідженнях учених взяли участь понад 125 тисяч людей із Британії.

Генетики із Кебриджского університету виявили гени, що визначають початок статевого життя.

Повідомляється, що ДНК впливає на швидкість статевого дозрівання, яка, в свою чергу, корелює з віком першого сексуального досвіду. Як пише Лента.ru, дослідження опубліковане в журналі Nature Genetics.

Сексуальне життя залежне від генетичних чинників, які можуть визначати й інші риси, наприклад, вік жінки під час народження першої дитини.

Генетики провели дослідження понад 125 тисяч людей із Британії, включаючи 59 тисяч чоловіків і 66 тисяч жінок у віці від 40 до 69 років, і виявили 38 варіантів, пов'язаних із віком першого сексуального досвіду. Ці результати були відтворені приблизно на 242 тис. чоловіків і жінок з Ісландії і 20 тис. американських жінок європейського походження. Автори виявили, що гени надають помірний вплив на вік початку сексуальної активності і вік народження першої дитини.

У своєму дослідженні генетики використовували метод рандомізації Менделя. Його суть полягає в тому, що генетичні варіанти розподіляються серед людей випадковим чином, на відміну від впливу зовнішніх факторів. Учені визначили, що вік пубертатного періоду досить сильно впливає на початок статевої активності та час першої вагітності.

Деякі з ділянок ДНК, пов'язаних із початком сексуальної активності, були розташовані поблизу генів, пов'язаних зі схильністю до ризику, роздратованого темпераменту, кількістю дітей, а також із процесами, що визначають розвиток мозку.

Раніше повідомлялося, що генетики навчилися міняти зовнішність людини ще до її народження.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: