Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ВКонтакте" взялася вчити юзерів українській мові

У соцмережі створили освітній проект. 

Популярна соціальна мережа "ВКонтакті" оголосила про створення освітнього проекту до Дня української писемності та мови спільно з українською "Вікіпедією".

Відсьогодні юзери могли помітити у стрічці новин записи спільноти "Вікіпедія про мову" з правилами та історією української мови, поширеними помилками і маловживаними словами. Спеціальна сторінка доступна за посиланням: vk.com/mova.

Також до Дня української мови ВКонтакте" надала змогу користувачам відправити три безкоштовні подарунки та привітати друзів зі святом.

"Українська мова — одна з найбільш поширених у світі. Понад 11 мільйонів користувачів "ВКонтакті" обрали саме україномовний інтерфейс сайту. Вивчати українську, говорити правильно — це найкращий спосіб підтримати рідну мову, зробити внесок у поширення грамотності. Ми потурбувалися, щоби спецпроект став зручною можливістю дізнатися щось нове й корисне у звичному для інтернет-користувачів форматі публічної сторінки в соціальній мережі", — прокоментував прес-секретар "ВКонтакті" в Україні Влад Леготкін.

Ініціативу підтримала і українська "Вікіпедія".

"Як і інші національні Вікіпедії, українська є найпотужнішим енциклопедичним ресурсом свого національного середовища, у перспективі — одним із основних елементів інформаційного простору. Водночас вона репрезентує українську культуру, історію, науку та інші сфери і реалії України, а також подає для україномовного користувача багатогранну фахову інформацію про світ", — зазначив професор Володимир Білецький, один із авторів Вікіпедії.

Довідка: День української писемності та мови відзначається 9 листопада, в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, автора і упорядника літопису "Повість врем'яних літ". В Україні це свято офіційно відзначається з 1997 року і супроводжується різними заходами на підтримку української мови.

Залиште свій коментар

Вибір редакції