Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Tech Today Hub показали магічне дзеркало та літаючу тарілку

 Електроніка, смартфони та інтернет – для сьогоднішньої молоді це звичне середовище, як кисень та їжа. І київські школярі показали, що цікавого можна зробити, поєднавши сучасні технології та натхнення юності.

Прототипи інноваційних продуктів - магічне дзеркало, літаюча тарілка, електронний гамак та інші розробки юних українських винахідників, випускників інкубаційної програми Fablab-Fabricator, представили Vodafone Україна, спільно з NDI Foundation на платформі Tech Today Hub. Гості змогли на власні очі побачити прототипи інноваційних продуктів та ознайомитись з принципами їх роботи.

Tech Today Hub_48

Magiс mirror – інтелектуальне дзеркало з широким функціоналом, що може стати надійним помічником своєму власникові у повсякденному житті. Magic mirror – інтелектуальний та функціональний пристрій, воно з легкістю впорається з функціями органайзера та віртуального помічника, надасть власникові інформацію про заплановані зустрічі, час та погоду, а також у відповідності до цих даних порадить найбільш підходящий одяг.

SmartLunch – ланчбокс з модульною організацією, що працює на акумуляторі, вміщує кілька страв і підігріває кожну до індивідуальної температури. На сьогоднішній день існує багато ланчбоксів з підігрівом, але абсолютно всі вони працюють від USB, розетки або прикурювача в машині, що обмежує використання продукту.

Antidrone – ідея вражати дрони за допомогою ракети, бойова частина якої представляє конструкцію, яка при підльоті до цілі розкривається та викидає сітку, що накриває та заплутує гвинти, змушуючи літальний апарат сісти на землю.

Bicycle computer – вітчизняний прилад, що дозволяє отримати точні данні про поїздку велосипедиста, моніторить швидкість та відстань. На відміну від іноземних аналогів, якісно відрізняється в точності збору статистичної інформації про поїздку, простий у використанні та набагато дешевший.

Електромагнітна підвіска EAS – розробка для автомодельного спорту, вирішує проблеми керованості моделей у поворотах та забезпечує м'якість ходу на трасі.

E-Hammock – розумний гамак, який сам розгойдується відповідно до амплітуди частоти коливань, які користувач задає через мобільний додаток, дозволяючи таким чином повною мірою насолодитися відпочинком.

Gripper 24 – конкурентоспроможний вітчизняний промисловий робот, що може скласти конкуренцію закордонним аналогам та допоможе підняти рівень автоматизації підприємств.

SMART-BALL – розумний м'яч для гри з домашніми тваринами. За допомогою мобільного додатку можна керувати напрямком руху м'яча. SMART-BALL дозволить гарно провести час та підняти настрій і собі, і своєму улюбленцеві.

Портативний автоматизований комплекс для вирощування рослин з використанням методу аеропоніки. Ультразвуковий генератор туману генерує аерозоль насичений вологою та поживними речовинами. Датчики комплексу проводять моніторинг системи та надсилають інформацію через додаток користувачеві. Це дозволяє вирощувати рослини в екологічно чистих умовах.

Літаюча тарілка CES-v2 представляє собою літаючий дрон у формі літаючої тарілки, в основі розробки лежить ефект Коанда, що дозволяє суттєво збільшити підйомну силу літального апарату.

Simple acoustic system – це портативна автономна музична колонка. На відміну від існуючих аналогів, є колонкою модульного типу, її елементи можуть замінятися за бажанням користувача.

Левітуюча лампа Prism of Elven Sight – світлодіодна лампа, яка використовує магнітну левітацію. Завдяки цьому блок зі світлодіодами літає у повітрі.

Детально з винаходами талановитої молоді, презентованими на Tech Today Hub можна ознайомитися на онлайн майданчику проекту.

Tech Today Hub_01

Tech Today Hub_02

Tech Today Hub_05

Tech Today Hub_06

Tech Today Hub_07

Tech Today Hub_08

Tech Today Hub_09

Tech Today Hub_04

Tech Today Hub_11

Tech Today Hub_13

Tech Today Hub_12

Tech Today Hub_14

Tech Today Hub_17

Tech Today Hub_16

Tech Today Hub_15

Tech Today Hub_17
Tech Today Hub_18
Tech Today Hub_19
Tech Today Hub_20
Tech Today Hub_21
Tech Today Hub_22
Tech Today Hub_23
Tech Today Hub_24
Tech Today Hub_25
Tech Today Hub_26
Tech Today Hub_27
Tech Today Hub_28
Tech Today Hub_29
Tech Today Hub_30
Tech Today Hub_31
Tech Today Hub_32
Tech Today Hub_33
Tech Today Hub_34
Tech Today Hub_35
Tech Today Hub_35
Tech Today Hub_36
Tech Today Hub_37
Tech Today Hub_38
Tech Today Hub_39
Tech Today Hub_40
Tech Today Hub_41
Tech Today Hub_42
Tech Today Hub_43
Tech Today Hub_44
Tech Today Hub_45
Tech Today Hub_46
Tech Today Hub_47
Tech Today Hub_48
Tech Today Hub_49
Tech Today Hub_49
Tech Today Hub_50

Залиште свій коментар

Вибір редакції