Яким буде світ у 2025 році: прогнози аналітиків

Яким буде світ у 2025 році: прогнози аналітиків

Фото: onliner.by

Команда аналітиків зробила детальний прогноз інновацій на найближчі 10 років.

Як буде виглядати світ через 10 років? Цілком імовірно, що це питання цікавить багатьох людей, враховуючи, що ми живемо в епоху технологій, які стрімко розвиваються і навіть не намагаються стояти на місці.

Яким буде наш світ у 2025 році? / Фото: vk.com/tasya_zv
Цим питанням задалися й аналітики однієй з найбільших в світі медіакомпаній Thomson Reuters. У своєму докладному звіті The World in 2025: 10 Predictions of Innovation (Світ у 2025 році: 10 прогнозів в галузі інновацій) вони розповіли, як зміниться наш світ.

Гряде ера Сонця

Збір, зберігання і перетворення сонячної енергії стануть настільки поширеними, що Сонце стане основним джерелом енергії на нашій планеті, а нафта і газ підуть у минуле.

Генна модифікація

Редагування геному людини стане реальністю, що призведе до можливості запобігати таким захворюванняс, як діабет 1 типу.

Планета буде сита

Завдяки досягненням в технологіях та модифікаціях генетичних культур, нестача продовольства і коливання цін на продукти стануть справою минулого.

Повітряний транспорт в кожен дім

Замість водійських прав у кожного буде ліцензія пілота. Експерти впевнені, що аерокосмічна промисловість розвивається семимильними кроками, що дозволить до 2025 року кожному купувати собі невеликий транспортний засіб для індивідуального переміщення в повітрі на невеликі відстані.

Концепт повітряного таксі SkyTran, яке починають будувати в Ізраїлі.

Весь світ стане цифровим

"Розумні" будинки та транспортні засоби будуть адаптуватися під користувачів і виконувати їхні команди ще до того, як пролунав наказ. Чи залишаться книги і журнали або ж ми всі будемо читати з планшетів - поки незрозуміло. Але саме до 2025 року, на думку аналітиків "Інтернет речей" запрацює на повну потужність.

Нова ера упаковки

Нафта залишиться в далекому минулому. Замість неї всюди буде використовуватися целюлоза, яка на 100% розпадається, а значить є екологічною. Звичні целофанові пакети назавжди помруть.

Фото: vk.com/tasya_zv

Рак можна вилікувати назавжди

Лікування раку буде таргентним, тобто націленим виключно на пухлину без пошкодження здорових клітин організму. Так знизяться токсичні побічні ефекти, які самі по собі шкодять організму не менше пухлин.

Аналіз ДНК при народженні

Кожній народженій дитині будуть проводити секвенування генома і картографування ДНК. Так виявлятимуться приховані безсимптомні захворювання і схильності до різних недуг. Дані будуть прикріплюватися до медичної картки, що полегшить подальшу діагностику.

Перемога над деменцією

Згідно з доповіддю, у зв'язку зі зростанням середньої тривалості життя, все більше наукових досліджень та коштів буде направлено на те, щоб літні люди як можна довше могли залишатися дієздатними.

Квантова телепортація

Зрозуміло, предмети і людей телепортувати крізь простір, як і раніше, буде не можна, але квантова передача даних, яка набагато безпечніша і швидша за звичайну, стане нормою життя. У 2025 вчені вже будуть набагато ближчими до відкриття телепортації як такої. Цілком імовірно, що вже до кінця століття люди зможуть безперешкодно переноситься в будь-яку точку.

Чи вірні прогнози експертів з Thomson Reuters, ми дізнаємося вже дуже скоро. На жаль, аналітики не зробили передбачень на рахунок освоєння людиною космосу, а як раз до того часу повинні стартувати найцікавіші проекти NASA і заплановані перші людські місії на Марс.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Наступна публікація