Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засновник компанії SpaceX відправить на Марс місію смертників

Засновник компанії SpaceX відправить на Марс місію смертників

Ілон Маск назвав мету відправки людини на Марс.

Бізнесмен і засновник компанії SpaceX Ілон Маск порівняв планований початок колонізації Марса з освоєнням Північної Америки англійцями.

Як пише Лента.ru, в інтерв'ю виданню The Washington Post він заявив, що для освоєння Марсу знайдуться охочі, оскільки "так само, як і з англійськими колоніями, завжди є люди, які прагнуть стати першопрохідцями". За його словами, колонізація напевно стане "важкою, ризикованою, і небезпечною".

"Це небезпечно і, ймовірно, люди будуть вмирати, — і вони будуть попереджені про це. І тоді вони будуть прокладати шлях і в кінцевому підсумку зроблять безпечною дорогу до Марса і перебування на цій планеті. Але це справа далекого майбутнього", — заявив бізнесмен.

Також Маск назвав мету відправки людини на Червону планету.

"Це необхідно для архітектури, яка дозволила б створити самодостатнє місто на Марсі і вижити кільком планетним видам", — сказав він.

Зазначимо, що Маск підтвердив свій намір відправити в 2018 році на Марс безпілотну місію на кораблі Dragon V2. Після цього бізнесмен планує відправляти на Червону планету апарати кожні 26 місяців. Пуски планується здійснювати на розроблюваній ракеті-носії Falcon Heavy.

Нагадаємо, що SpaceX отримала контракт НАСА на доставку астронавтів на МКС. До 2025 року бізнесмен пообіцяв відправити першої людини на Марс.

Нагадаємо, геофізики з США виявили на Марсі свідоцтва існування льодовикового періоду. Зараз планета, на думку вчених, виходить з нього і переходить у фазу глобального потепління. Для Марса, як і для Землі, характерні льодовикові періоди. Однак на Червоній планеті вони більш виражені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції