Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ повідомили про ймовірний обмін Афанасьєва та Солошенка

Поки точно невідомо, кого саме Україна видасть російській стороні.

Сьогодні, 14 червня, можливо відбудеться обмін українців Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка, яких незаконно утримують у в'язницях Росії.

Про це пише видання ZN.UA, посилаючись на джерело в АП.

Видання зазначає, поки точно невідомо, кого саме Україна видасть російській стороні, але одним з фігурантів обміну є жінка, одеситка.

"Швидше за все, мова йде про осіб, які є обвинуваченими у справі про події 2 травня 2014 року в Одесі", - йдеться у повідомленні.

За інформацією джерела видання, буде застосовуватися та ж схема, що і при обміні Надії Савченко на російських ГРУвців.

Нагадаємо, що раніше українські політв'язні Геннадій Афанасьєв та Юрій Солошенко написали прохання про помилування на ім'я президента Росії. За словами адвоката, звернення до президента з проханням про помилування Афанасьєву було запропоновано "для спрощення процедури передачі в Україну як найбільш простий спосіб".

Геннадій Афанасьєв був одним з ключових свідків звинувачення у справі Сенцова та Кольченка, однак зрештою він відмовився давати свідчення проти них і заявив, що раніше говорив під тиском.

Афанасьєв та інший фігурант справи Олексій Чирній, за версією слідства, були членами "терористичної групи" в Криму, нібито створеної Сенцовим. Після затримання обидва уклали угоду зі слідством, їхня справа розглядалася в закритому режимі, обидва отримали по сім років позбавлення волі.

Засудженого в Росії 73-річного українця Юрія Солошенка відправили на етап в Нижній Новгород. Його визнали винним у шпигунстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції