Перейти до змісту
Афанасьєв та Солошенко підписали усі необхідні документи для повернення до України - адвокат

Афанасьєв та Солошенко підписали усі необхідні документи для повернення до України - адвокат

Переговори наразі відбуваються на дипломатичному рівні.

Незаконно утримувані на території РФ українські громадяни Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв підписали необхідні документи їхньої передачі на територію України.

Про це повідомив адвокат Афанасьєва Олександр Попков, передають "РИА Новости".

За словами юриста, переговори наразі відбуваються на дипломатичному рівні.

"Зараз переговори про передачу Афанасьєва і Солошенко йдуть на дипломатичному рівні, все перебуває на стадії "от-от". Рух є, все що потрібно, ми підписали. Це різні папери, в тому числі згода на відбування покарання на території України - це один з механізмів передачі", - повідомив Попов.

Нагадаємо, що раніше українські політв'язні Геннадій Афанасьєв та Юрій Солошенко написали прохання про помилування на ім'я президента Росії. За словами адвоката, звернення до президента з проханням про помилування Афанасьєву було запропоновано "для спрощення процедури передачі в Україну як найбільш простий спосіб".

Геннадій Афанасьєв був одним з ключових свідків звинувачення у справі Сенцова та Кольченка, однак зрештою він відмовився давати свідчення проти них і заявив, що раніше говорив під тиском.

Афанасьєв та інший фігурант справи Олексій Чирній, за версією слідства, були членами "терористичної групи" в Криму, нібито створеної Сенцовим. Після затримання обидва уклали угоду зі слідством, їхня справа розглядалася в закритому режимі, обидва отримали по сім років позбавлення волі.

Засудженого в Росії 73-річного українця Юрія Солошенка відправили на етап в Нижній Новгород. Його визнали винним у шпигунстві.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин