Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські куратори створюють нову військову структуру бойовиків

Бойовики нарущують наступальний потенціал.

Росія формує так звану службу прикордонної охорони "міністерства державної безпеки ДНР" на території окупованого Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"На теперішній час Російська Федерація продовжує активні заходи з формування нових структур "силових відомств" самопроголошених республік. Зокрема, триває процес створення так званої служби прикордонної охорони "міністерства державної безпеки ДНР". Встановлено, що керівництво та підрозділи новосформованої служби будуть розміщуватися за адресою: м. Луганськ, провулок Мирний 21", - зазначають у розвідці.,

За попередніми даними чисельність співробітників цієї структури становитиме близько 5 тисяч осіб. Серед іншого, одним із завдань основних підрозділів служби буде ведення активних бойових дій у безпосередній близькості від лінії розмежування.

"Незважаючи на декларативні заяви керівництва Росії щодо врегулювання конфлікту на сході України виключно мирним шляхом, противник продовжує нарощувати наступальний потенціал з'єднань та частин окупаційних військ та грубо порушувати Мінські домовленості", - заявили в розвідці.

Нагадаємо, що російські інструктори готують снайперські підрозділи з жінок-ув'язнених виправної колонії в Сніжному на Донеччині. Низький рівень укомплектованості підрозділів російсько-окупаційних військ, в окремих випадках – на 50%. Тому одним із шляхів вирішення проблеми комплектування за фахом "снайпер" стала підготовка та залучення до такої діяльності жінок, які відбувають покарання в Сніжнянській виправній колонії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції