Адвокати Тимошенко подали касацію на вирок у "газовій справі"

Адвокати Тимошенко подали касацію на вирок у "газовій справі"

Касацію подали адвокати, а не Тимошенко, яка раніше відмовилась від боротьби в українських судах / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Захист екс-прем'єра зазначає, що це касація адвокатів, а не самої Тимошенко.

Захист екс-прем'єра Юлії Тимошенко подав касацію до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ на вирок у "газовій справі", за яким Тимошенко засуджена до 7 років позбавлення волі.

Про це повідомив адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк.

"Сьогодні вранці захист Тимошенко подав касацію до Вищого спеціалізованого суду України", - сказав він, уточнивши, що це касація адвокатів, а не самої Тимошенко.

Що до того, коли може розпочатися касаційний розгляд на рішення Апеляційного суду Києва, що залишив у силі вирок Печерського райсуду в "газовій справі", Плахотнюк утримався від прогнозів.

Як відомо, Печерський рай Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

Тимошенко також заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі. Суд також задовольнив позов НАК "Нафтогаз України" до Тимошенко, згідно з яким вона має відшкодувати збиток компанії на суму понад 1,5 млрд грн.

Нагадаємо, наприкінці грудня Тимошенко відмовилася від участі у розгляді своєї апеляційної скарги на вирок у "газовій" справі та подальшого касаційного оскарження рішення суду за результатами розгляду скарги на вирок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація