Аваков прокоментував справу НАБУ проти сина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МВС наголосив, що тиснути на нього не вийде.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про те, що його син, якого вдень 31 жовтня затримало НАБУ,  доведе свою невинуватість у суді.

Про це урядовець написав на своїй сторінці у Facebook.

У своєму пості Аваков наголосив, що САП та НАБУ не мають бути під впливом "політичних груп і інтересів".

Також він додав, що свою невинуватість його син Олександр буде доводити у суді.

"Ні мій син, ні фірми, в яких він є засновником, не мають і не мали ні копійки грошей з бюджету України. І Олександр Аваков пройде процедуру і доведе це в суді", - наголосив міністр.

Все процедуры, интриги и потуги стравить одних с другими.. поколебать мою эмоциональную стабильность и принципы – беспол...

Опубликовано Арсеном Аваковым 31 октября 2017 г.

Аваков додав, що в його опонентів не вийде використати ситуацію, що склалася,  заради власних політичних амбіцій або для вирішення своїх "кон'юнктурних завдань".

"Моя позиція з антикорупційного суду - незмінна - він повинен бути швидко і бути компетентним! А ось баланс незалежності і незаангажованості в молодих антикорупційних органах повинен бути відновлений. І, переконаний - ми зможемо це збалансувати!", - додав очільник МВС.

Урядовець наголосив, що сподівається на адекватний судовий процес, в якому братиме участь його син і зможе розставити всі крапки над "і".

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ влаштувало обшуки в офісі сина глави МВС Арсена Авакова - Олександра.  У Бюро наголосили, що дії відбуваються в рамках справи щодо забезпечення МВС рюкзаками.  

У МВС у відповідь опублікувало офіційну заяву за фактом обшуків у Авакова-молодшого. Дії НАБУ в Міністерстві назвали політичними.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції