Автоперевезення між Польщею і РФ можуть заблокувати

Польща не задоволена новими вимогами російського законодавства.

Польща відмовляється здійснювати міжнародні автомобільні перевезення в РФ за російським законодавством.

Росія і Польща провели декілька переговорів з продовження угод, проте рішення про продовження терміну автоперевезень прийняти не вдалося. Польща пред'явила претензії до нових вимог російського законодавства у сфері регулювання міжнародних автомобільних перевезень.

У польському відомстві зазначили, що в Росії посилився державний контроль над автоперевезеннями, і зажадали змінити положення закону по відношенню до своїх перевізників.

Росіяни переконують, що польська сторона відмовляється давати конкретні пропозиції щодо обміну дозволами на 2016 рік у відповідь на російські пропозиції.

Нагадаємо, 15 січня з Іллічівська відправився демонстраційний рейс контейнерного поїзда за маршрутом Україна - Грузія - Азербайджан - Казахстан - Китай. Маршрут є новим напрямком "Шовкового шляху" і альтернативою, яка дозволить перенаправити вантажопотоки в східному напрямку в обхід території Росії.

Нагадаємо, в Росії набули чинності указ президента і постанова уряду, що забороняють транзит українських товарів по території Росії в Казахстан.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: