Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Будь-яке видворення чи екстрадиція Саакашвілі є незаконними – РНС

Будь-яке видворення чи екстрадиція Саакашвілі є незаконними – РНС

Адвокат Саакашвілі наголосив, що реадмісія до Польщі неможлива, оскільки Польща не дала згоди на повернення політика на її територію.

У партії "Рух нових сил" заявили, що будь-яке видворення чи екстрадиція Міхеіла Саакашвілі є незаконними.

Про це повідомив один з лідерів "РНС" Юрій Дерев’янко.

“Ми вимагаємо від Луценка, Авакова, Грицака та голови Прикордонної служби негайно повідомити, хто викрав Саакашвілі та де він перебуває!”, – заявив Дерев’янко.

Варто зазначити, що за інформацією джерела ТСН.ua Міхеіл Саакашвілі вже відлетів до Польщі. За даними джерел, політик відлетів чартерним рейсом близько 16:00 за київським часом.

Своєю чергою, член Політради партії РНС Іван Слободяник також зазначив, що в Жулянах було дуже багато поліції, перекрили в’їзд та інші входи до аеропорту. 

“Зараз люди починають збиратись в містах у західному напрямку, зокрема, Житомирі, адже можливо, що Саакашвілі везтимуть на українсько-польський кордон. Також, можливо, що депортація Михайла Саакашвілі відбудеться з військових аеродромів”, - розповів Слободяник.

За словами адвоката Саакашвілі Руслана Чорнолуцького, 10-12 невідомих людей в військовій формі без надання офіційних документів, сьогодні, 12 лютого, забігли в ресторан, схопили Міхеіла Саакашвілі і повезли в невідомому напрямку.

“Два мікроавтобуси були відзняті на фото. Зараз ми намагаємось з’ясувати, хто це зробив, куди його повезли, на підставі чого”, – відзначив адвокат.

Чорнолуцький також наголосив, що жодних підстав для видворення Міхеіла Саакашвілі з України немає: “Саакашвілі перебуває в Україні легально, його довідка діє на підставі закону “Про статус біженців і осіб які потребують додаткового захисту”.

Він також додав, що рішення суду на користь Державної міграційної служби оскаржено в касаційній інстанції, і в період розгляду в касації Саакашвілі перебуває в Україні легально.

За словами адвоката, екстрадиція Саакашвілі також неможлива, бо екстрадиційна перевірка щодо екстрадиції до Грузії ще не завершилась.

“Реадмісія в Польщу неможлива, бо Польща не дала згоди на повернення його на її територію”, – зауважив Чорнолуцький.

Також адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький подав заяву про викрадення політика.

“Заява була подана за телефонним викликом до Печерського РОВД. Поліція отримала пояснення від працівників ресторану, а також тих, хто перебував із Михайлом в момент викрадення”, – йдеться у повідомленні РНС.

Пізніше стало відомо, що лідер РНС Міхеіл Саакашвілі був повернутий до країни свого попереднього перебування. Про це повідомив речник ДПСУ Олег Слободян. За його словами, сьогодні, 12 лютого, військові Державної прикордонної служби спільно з представниками Міграційної служби та Нацполіції довели до відома політика  рішення про його повернення до країни попереднього перебування. 

Зазначимо, що назва країни не була вказана, однак раніше повідомлялося, що український кордон Саакашвілі перетнув на Львівщині з боку Польщі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції