Депутати повідомили про провал коаліційних переговорів

Тимошенко висунула нові вимоги.  

Депутат від "БПП" Мустафа Найєм заявляє, що переговори щодо нової коаліції у Верховній Раді були провалені.

Про це він сказав на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Він зазначив, що перемовини були зірвані після того, як народний депутат, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко висунула нові вимоги.

"Можу сказати, що переговори про коаліцію провалені", - сказав він.

Водночас депутат від фракції "БПП" Володимир Ар'єв заявив, що перемовини буде продовжено.

"Навіть з усіма сумнівами щодо успішності. Бо інакше кремлівський ворог зекономить на пальному для танків. Переможе руками власних тут ідіотів", - написав він у Facebook.

Перша спроба коаліційних реюньйонів у складі трьох фракцій (БПП, НФ, Батьківщина) підтверджує тезу про історію, яка нічо...

Posted by Volodymyr Ariev on Tuesday, March 29, 2016

Водночас ще один народний депутат України від фракції "БПП" Артур Герасимов  заявив, що наразі обговорюється питання щодо можливості включення близько 20 законопроектів, на яких наполягає фракція "Батьківщина" щодо подальшого розгляду у ВР.

"Створена рамка із 20 законів, які повинні бути ухвалені для того, щоб всі ці процеси запустити", - цитує його УНІАН.

Як стверджує представник "БПП" Сергій Березенко, поки що лише фракції БПП "Солідарність" та "Народний фронт" готові ввійти в коаліцію.

"Станом на зараз нічого не домовлено. Є дві політичні сили - "Народний фронт" і БПП. Юля Володимирівна думає", - сказав він Українській правді.

Березенко пояснив позицію його політсили: спочатку коаліція, коаліційна угода, голосування за нового прем'єра і "як наслідок голосування по законах, які ми готові публічно підтримати".

"Юлія Володимирівна хоче, щоб ми це голосували без коаліції, без прем'єра, без нічого. Як на нас, це просто затягування часу. Сподіваюся, що ми вийдемо на компроміс", - додав Березенко.

Як відомо, у "Батьківщині" хочуть, щоб у парламенті були ухвалені "певні законопроекти", більшість з яких пройшли комітети.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: