Донька Тимошенко зустрічалась з новим бойфрендом ще до розлучення

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Донька Тимошенко зустрічалась з новим бойфрендом ще до розлучення

Жужа зі своїм новим бойфрендом зустрічається уже півроку / Фото: byut.com.ua

Навколо Артура Чечоткіна безліч таємниць.

Донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія закохана в одесита Артура Чечоткіна. Джерела ТСН.Особливе запевняють, що зі своїм новим бойфрендом вона зустрічається уже півроку. Але свій роман пара тримає у великій таємниці.

Наші особливі журналісти провели власне розслідування і дізналися всю правду про нового коханого Жені Тимошенко.

Донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія - для рідних Жужа - знову носить дівоче прізвище. Від її колишнього чоловіка Шона Карра і сліду немає – британський рокер і байкер повернувся на батьківщину. Натомість поруч із Женею новий чоловік.

Новий хлопець Євгенії - Артур Чечоткін, йому 29. Жінки кажуть, що він середнього зросту і достатньо симпатичний, щоби їх причаровувати. Його світлин в інтернеті немає. Іще у вересні він чомусь  видалив свої сторінки із соцмереж. Але ТСН Особливе вдалося  дістати фото Артура. Американські друзі, які нам його надали, кажуть, фотографуватися Чечоткін не любить.

Інший знайомий Артура розповів, що з Женею хлопець познайомився 2010-го. Тоді донька колишнього прем'єра на все літо орендувала пляжний комплекс на березі Чорного моря - щоби відкрити там ресторан. У день відкриття влаштувала пафосну вечірку. Окрім Шона Карра з його рок-гуртом - для одеських мажорів співала "ВІА Гра" і танцювали найкращі стриптизери.

Одеса - батьківщина кавалера Євгенії. Саме на типовому одеському подвір'ї минуло його дитинство. Сусідка Ганна каже, що в Артура єврейське коріння. У квартирі, де він виріс, зараз живе лише його бабуся Люся. Однак і та тепер в Америці – гостює в дітей.

У рідному місті Артур з'являється вкрай рідко. Його знайомі місцеві бізнесмени кажуть, що цей хлопець любить замітати за собою сліди. Навколо нього безліч таємниць. Одна з них - місце реєстрації. Чомусь Чечоткін прописаний не в родинному гнізді на Канатній, а у будинку на вулиці Жуковського. І разом із ним - у двокімнатній квартирі зареєстровані ще 13 людей! Сусіди Артура жодного разу не бачили. Але кажуть, кимось із цього помешкання цікавляться правоохоронці.   

ТСН Особливе дізналася, що власниця квартири, де прописаний Артур, паспортистка з ЖЕКу Людмила Гайдаєнко. Жінка запевняє, що тринадцятьох співмешканців у неї вже немає. Усіх виписала, крім Чечоткіна. Бо знайти його не може. А пішла вона хлопцеві назустріч два роки тому, зареєструвати Артура просив колишній керівник ЖЕКу.   

Директор школи, де навчався Артур, його не пам'ятає. Але демонструє запис у журналі, і підтверджує, що хлопець учився тут до дев'ятого класу, після - виїхав за кордон.

Учителька біології - єдина, хто його згадав. Каже, Артур часто пропускав уроки, бо хворів. Поведінку мав незадовільну. Навчався погано. На четвірку знав лише її предмет, а ще - музику та фізкультуру.

З кінця 90-х Чечоткін живе у нью-йоркському Брукліні. Його одеські друзі розповідати подробиці  про життя Артура не хочуть. А надто - на камеру. І лише жартують, що після роману з самою Тимошенко, "братан" - як вони називають Чечоткіна - став дуже популярним.

Востаннє на людях Шона Карра бачили поруч із Тимошенко у серпні - на суді її матері. А вже в листопаді Євгенія вирішила розірвати шестирічний шлюб із британцем. Джерела ТСН Особливе кажуть, що до радикального рішення її спонукав той самий одесит Артур.

Євгенія Тимошенко знову закохана

Євгенія Тимошенко знову закохана

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація