Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дві політсили "витягнули" провальне для БПП і "Народного фронту" голосування за Гройсмана

Офіційній коаліції не вистачило б голосів для призначення прем'єр-міністра.

Перший напівробочий-напівурочистий день нової коаліції засвідчив, просто їй не буде. У двох фракцій БПП і "Народному фронті" забракло голосів навіть за призначення прем'єра, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Фракція Блоку Порошенка – 131, "Народний фронт" – 75. Разом на двох – 206 депутатів. Оце справжня коаліція. Усі інші, хто голосував, це "Воля народу", це "Відродження", - прокоментував наслідки голосування за призначення Володимира Гройсмана головою уряду лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Група "Відродження" тут-таки обережно нагадала, що парламентські комітети поділені несправедливо – між членами ще старої коаліції. До нової більшості, кажуть, не вступають, але стежать.

"Їхні так звані друзі, з якими вони були в одній коаліції, це такі друзі, з якими не треба ворогів. Тому ми підтримали цей уряд, програму підтримаємо, а далі будемо дуже уважно слідкувати за всіми їх діями. Будемо вимагати план дій на кожен місяць, на півроку, на рік", - пояснив представник групи "Відродження" Віктор Бондар.

Депутати затвердили персональний склад нового уряду – вакантне наразі лише крісло міністра охорони здоров'я. А от уже на програми дій уряду голосів забракло – проголосували з третьої спроби, із звинуваченнями у кнопкодавстві, штовханиною та перервами у роботі. По всьому видно, що це не останнє проблемне голосування нової коаліції.

Як повідомлялося, Гройсман назвав три загрози для свого уряду. Та закликав нардепів забути про свій рейтинг.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Відео Рада затвердила Гройсмана новим прем'єр-міністром

Залиште свій коментар

Вибір редакції