Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Грач підтвердив, що Колесніченко у вишиванці захищав "бандерівщину"

Нардеп пам'ятає, як його колега пересів на проросійську тему.

Після розпаду Радянського Союзу сьогодні вже "регіонал" Вадим Колесніченко захищав українську мову в Криму.

Про це у коментарі Gazeta.ua розповів керівник "Комуністичної парії робітників і селян" Леонід Грач.

За його словами, в той час Колесніченко дійсно носив вишиванку.

"Ми знаємо історію прибуття Колесніченка із Західної України. Здається, з Тернопільщини до Криму. Коли я керував партійним апаратом, ми забирали його на партійну роботу в Ялтинський міський комітет партії. Це були останні місяці радянської влади, коли він віддано служив комуністичній ідеї. А потім на очах по суті став антикомуністом, завзятим шовіністом", - згадує нардеп.

"Але є ще один виходець, який пройшов через Крим, - додав комуніст. - Арсеній Яценюк. Він теж тут встановлював українську мову і розмовляв, і таблички українською розміщував на комітеті".

Грач наголосив, що різка зміна пріоритетів - це сувора дійсність пострадянської політики, коли люди міняють партквитки.

"І ми пам'ятаємо, як Вадим Колесніченко ще кілька років тому намагався захищати "бандерівщину". Таке з людьми на жаль відбувається. Це як фільм "Весілля в Малинівці" - коли староста села змінює головний убір з червоною зіркою на інший і каже: "Влада змінилася". Це страшне явище, тому що коли люди коливаються так сильно, це завжди небезпечно", - додав він.

Колесніченко просто зрозумів, що тема російської мови може принести йому хороші дивіденди, вважає Грач.

"Людина, яка фактично втекла з тих місць, повинна була не втекти, а треба було до кінця захищати це ось там. Тому, це швидко минуло й він сів на проросійську тему, зрозумівши, що вона може принести дивіденди. І вона приносить дивіденди йому, особливо сьогодні", - резюмував політик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції